Usługi cateringowe oferujemy już od ponad 15 lat - odpowiednie doświadczenie i wyposażenie pozwalają w pełni zadowolić naszych klientów. Wśród stałych zleceniodawców posiadamy zarówno osoby prywatne, firmy, wyższe uczelnie jaki i instytucje państwowe. Przygotowujemy spotkania wigilijne dla firm, poczęstunki w trakcie szkoleń, konferencji, uroczyste spotkania okolicznościowe.

Przygotowywane przez nas przyjęcia charakteryzują się elegancką oprawą i wyjątkowym smakiem potraw. W pełni stosujemy się do indywidualnych życzeń klientów.

Przygotowujemy zarówno potrawy restauracyjne jak i spotkania „na słodko” proponując szeroki wybór ciast, ciasteczek bankietowych i drobnych wypieków z własnej cukierni.

Oferowane przez Staromiejską potrawy i ciasta są zawsze świeże i przygotowane z najlepszych, naturalnych składników. Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów jest przyznawany rokrocznie znak jakości „Dziedzictwo kulinarne”.

Adres

ul. Stare Miasto 4/6 lokal 13, 10-027 Olsztyn

Telefon

+48 (89) 527 58 83

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Zapraszamy od godz.10.00-22.00