Staromiejska

 
Jesteś tutaj: Strona główna Catering


Catering

Aby w pełni spełniać Państwa życzenia realizujemy przygotowanie przyjęć, bankietów i spotkań biznesowych zarówno w naszej restauracji jak i miejscu wskazanym przez klienta.

Usługi cateringowe oferujemy już od ponad 10 lat - odpowiednie doświadczenie i wyposażenie pozwalają w pełni zadowolić naszych klientów. Wśród stałych zleceniodawców posiadamy zarówno osoby prywatne, firmy, wyższe uczelnie jaki i instytucje państwowe. Przygotowujemy spotkania wigilijne dla firm, poczęstunki w trakcie szkoleń, konferencji, uroczyste spotkania okolicznościowe.

Przygotowywane przez nas przyjęcia charakteryzują się elegancką oprawą i wyjątkową finezją kulinarną. W pełni stosujemy się do indywidualnych życzeń klientów.

Przygotowujemy zarówno potrawy restauracyjne jak i spotkania „na słodko” proponując szeroki wybór ciasteczek bankietowych i drobnych wypieków własnej produkcji.

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

089 527 58 83
  KLIKNIJ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. BY WYSŁAĆ E-MAILA